Podoskop - podświetlona płyta, na której widać jaki kształt ma stopa w obciążeniu. Sprawdzamy również prawidłowość ustawienia stawu skokowego i kolan

PodoScan 2D- uzupełnieniem wyników badań uzyskanych z analizy nacisku na podeszwowej stronie stopy jest ich skan. Zastosowanie funkcji komputerowej pozwala na wyeliminowanie ręcznego obrysu stopy oraz umożliwia przesyłanie obrazu bez użycia urządzeń skanujących. Pomiar długości i szerokości stopy dokonywany jest automatycznie. Połączenie obrazów stóp uzyskanych za pomocą skanerów z wynikami badań komputerowych, daje pełną bazę danych o stopach pacjenta niezbędną do prawidłowej diagnozy i rozpoczęcia leczenia.

Platforma M.P.S- służy do badania statycznego oraz dynamicznego w środowisku jak najbardziej zbliżonym do naturalnego. Uzyskana analiza biomechaniki stóp podczas chodu oraz rozbudowane opcje zawarte w modułach oprogramowania, umożliwiają szybką i dokładną diagnozę pacjenta oraz kontrolę postępów rehabilitacji. Ponadto otrzymane wyniki pozwalają na precyzyjne projektowanie wkładek indywidualnych.

Mobillab 2.0 - To nowoczesne urządzenie francuskiej firmy SIDAS. Dzięki swojej wielofunkcyjnej roli, umożliwia formowanie i dopasowanie wkładek zarówno do stopy jak i obuwia pacjenta. Dzięki tej technologi wkładki możesz otrzymać już po godzinie.

Szlifierka G2 - to wysokiej klasy urządzenie, które zostało specjalnie stworzone do końcowej obróbki wkładek.

wkladkiczestochowa@gmail.com ul. Władysława Orkana 145A
42-229 Częstochowa
Paulina Kubot tel. 691927900 © Copyright 2014 by Fizjopodologia | projekt pracownia4mat | wykonanie Ludio